Merkez : Kurtuluş Mh. 83 Sk. No. 5 Zemin Kat         Tel. : (0326) 614 37 77 - 78   Fax. : (0326) 614 65 91 İSKENDERUN / HATAY  Şube     : Rahime Hatun Mh. 85 Sk. No.1 Kat 3 D. 5  Tel. : (0328) 814 64 84         Fax. : (0328) 814 83 34  Merkez / OSMANİYE

Copyright
© Ece Elektronik Haberleşme ve Alarm Sistemleri Tic. Ltd. Şti.
Kablosuz Ses Yayın Sistemi
Genel Özellikler
ASELSAN Kablosuz Ses Yayın Sistemi, yayını yapan bir Sabit Merkez Telsizi ile ses yayının yapılacağı bölgelere yerleştirilecek Ses Yayın Alıcı Birimlerinden oluşur.
Ses Yayın Birimleri sentezörlü olup, gelişmiş mikroişlemci kontrolü ve Flash Eprom teknolojisi ile dışarıdan programlanabilme, özelliğine sahiptir.
Karışımlara ve istenmeyen yayınlara karşı tam korumaya sahip olup, her alıcı biriminin, Sabit Merkez verici biriminin ve sistemin ayrı ayrı sayısal kod numaraları vardır.
Sistemdeki herhangi bir almaç birimi, gelen yayından kendi kod numarasını, sabit merkez biriminin kod numarasını, sistemin kod numarası ve gelen mesajdaki ton bilgisini doğru aldığını kontrol ettikten sonra ses bilgisini hoparlöre aktarma.
Her türlü kontrolün merkezdeki Sabit Merkez Telsizi tarafından yapılması ile kullanımda kolaylık. Yüksek gücü ve temiz ses kalitesi ile gürültülü ortamlarda dahi rahatlıkla anlaşılabilirlik.
99 farklı bölgeye ses yayını yapabilme, her bölgeye istenildiği kadar alıcı birimi bağlayabilme ve her bir alıcı birimini istenilen 10 farklı bölgeye dahil edebilme. Ses Yayın Birimlerini, merkezden kontrol ederek bölgesel yayın ve istenildiği merkezden Ses Yayın Birimlerinin tek tek veya gruplar halinde yayın yapmasını ve ses seviyelerini ayarlayabilme imkanı.
Ses Yayın Birimlerinin frekans ve ton bilgileri ile tüm sayısal kodları, bilgisayar ile dışarıdan yükleme. Yüksek çıkış gücü (140 W peak) ve üstün ses kalitesi. Her türlü çevre koşullarına dayanıklılık sağlam ve güvenilir yapıAselsan Lisanslı Telsizleri; Kamu Kurum ve Kuruluşları, Maden Arama ve İşletme Şirketleri, Elektrik Üretim ve Dağıtım Şirketleri, Belediyeler, Hastaneler, Üniversiteler, Kargo ve Dağıtım Şirketleri, Oteller vb. tüm kuruluşların kaliteli ve güvenli haberleşme yapmalarını sağlar.

Kablosuz Ses Yayın Sistemleri