Merkez : Kurtuluş Mh. 83 Sk. No. 5 Zemin Kat         Tel. : (0326) 614 37 77 - 78   Fax. : (0326) 614 65 91 İSKENDERUN / HATAY  Şube     : Rahime Hatun Mh. 85 Sk. No.1 Kat 3 D. 5  Tel. : (0328) 814 64 84         Fax. : (0328) 814 83 34  Merkez / OSMANİYE

Copyright
© Ece Elektronik Haberleşme ve Alarm Sistemleri Tic. Ltd. Şti.Aselsan Lisanslı Telsizleri; Kamu Kurum ve Kuruluşları, Maden Arama ve İşletme Şirketleri, Elektrik Üretim ve Dağıtım Şirketleri, Belediyeler, Hastaneler, Üniversiteler, Kargo ve Dağıtım Şirketleri, Oteller vb. tüm kuruluşların kaliteli ve güvenli haberleşme yapmalarını sağlar.
Trunk Telsiz Sistemi
Başta Ankara, İstanbu,  İzmir ve Adana olmak üzere 36 ilde Aselsan tarafından kurulmuş olan Trunk Telsiz Sistemleri İşletmeciliği Aselsannet'in yetkili bayileri tarafından yapılmaktadır. Trunk Telsiz Sistemleri ile kurum ve kuruluşlara, fabrikalara, hastanelere, güvenlik firmalarına, inşaat firmalarına, kargo, tüpgaz ve su dağıtım firmalarına, taksi ve dolmuş duraklarına vb., kent içerisinde, 24 saat güvenli ve ekonomik haberleşme hizmeti sunmakta olan Aselsannet, Türkiye dahilinde trunk telsiz abonelerine hizmet vermekte olup, sahip olduğu yaygın Trunk Telsiz Sistemleri ve bu sistemlere kayıtlı abone sayısı bakımından Türkiye'de lider konumundadır.

ASELSAN Trunk Telsiz Sistemi, frekans spektrumunun verimli kullanımı ve kullanıcıya bir çok yeni özellik sağlamak amacıyla geliştirilmiş, temel olarak geniş alanda telsiz haberleşmesini sağlayan bir sistemdir. Normal şartlarda düz bir alanda iki klasik el telsizinin görüşme mesafesi  şehir içerisinde  1-2 km. olduğundan, bu alanı genişletmek için tekrarlayıcı telsize ihtiyaç duyulmaktadır.Trunk Telsiz Sistemi ile kullanıcıya Tekrarlayıcı Telsiz satın almaksızın sadece El, Araç veya Sabit Merkez Telsizleri ile şehir içerisinde rahat görüşme yapabilme imkanı sunulmaktadır.Trunk Telsiz Sistemi; belirli sayıdaki kanalın bir çok kullanıcı grubu tarafından ortak bir şekilde paylaşılması esasına dayanır.Kanal tahsisi, sistem bilgisayarı tarafından otomatik olarak yapıldığından kullanıcıların kanal seçmeleri söz konusu değildir.